вул. Луганська, 3 (м. Львів)
вул. Конюшинна, 30 (м. Львів)
вул. П. Мирного (Городок)
Карбонат кальцію – головна складова вапняку також може бути пісок, глина, кремній, кварц, фосфати, вапняні скелети мікроорганізмів. Родовища вапняку широко поширені на планеті.
Вапняки представлені в різноманітній колірній гамі. Переважна більшість білого і світло-сірого кольору говорить про чистоту породи. Якщо в процесі утворення брав участь марганець, то виникають червоні вiдтiнки. Залізо та глина додають жовту або коричневу палітру. Найпопулярніші – вапняки, пофарбовані в ніжні кольори (рожеві, блакитні, зелені). Такі тональності виникають через наявність солей кольорових металів.
Велику популярність у будівництві вапняк отримав завдяки тому, що вiн легко обробляється. Його можна різати, колоти, пиляти на верстаті або вручну, надаючи при цьому будь-яку форму. Не менш важливi переваги вапняку: мінімальна теплопровідність, міцність, довговічність, адгезивні властивості та структурна рівномірність. Він екологічно-чистий та забезпечує захист від радіації.
З вапняку зводять стіни та виробляють облицювальні матеріали для фасаду, підлоги, внутрішньої обробки, садових доріжок. Пластичність каменю дозволяє створювати витончені декоративні елементи на колонах, камінних порталах, огородженнях.
Природні забарвлення каменю гармонійно поєднуються з усіма будівельними матеріалами.